This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haukiluoma
Lähtöaika oli
09:49
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
09:49
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
09:50
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
09:50
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
09:51
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
09:52
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
09:53
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
09:54
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
09:55
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
09:56
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
09:58
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
09:59
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
09:59
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
10:01
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
10:01
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
10:02
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
10:03
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
10:05
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
10:07
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
10:07
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
10:09
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
10:10
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
10:12
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
10:13
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
10:14
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
10:15
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
10:16
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
10:18
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
10:20
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:21
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
10:23
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
10:24
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
10:26
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
10:26
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
10:29
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
10:29
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
10:30
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
10:32
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
10:34
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
10:35
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
10:36
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
10:37
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
10:38
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
10:39
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
10:39
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
10:40
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
10:42
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
10:43
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
10:43
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
10:44
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
10:46
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
10:48
7060
Vyöhyke B
B