This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haukiluoma
Lähtöaika oli
13:19
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
13:19
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
13:20
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
13:20
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
13:21
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
13:22
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
13:23
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
13:23
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
13:24
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
13:25
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
13:27
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
13:28
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
13:28
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
13:30
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
13:30
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
13:31
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
13:32
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
13:34
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
13:36
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
13:36
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
13:38
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
13:40
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
13:41
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
13:42
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
13:44
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
13:45
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
13:46
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
13:48
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
13:50
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:51
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
13:53
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
13:55
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
13:56
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
13:57
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
14:00
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
14:00
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
14:01
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
14:03
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
14:05
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
14:06
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
14:07
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
14:08
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
14:09
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
14:10
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
14:11
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
14:12
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
14:13
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
14:15
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
14:15
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
14:16
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
14:18
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
14:20
7060
Vyöhyke B
B