This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haukiluoma
Lähtöaika oli
13:04
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
13:04
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
13:05
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
13:05
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
13:06
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
13:07
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
13:08
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
13:08
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
13:09
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
13:10
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
13:12
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
13:13
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
13:13
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
13:15
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
13:15
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
13:16
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
13:17
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
13:19
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
13:21
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
13:21
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
13:23
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
13:25
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
13:26
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
13:27
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
13:29
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
13:30
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
13:31
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
13:33
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
13:35
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:36
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
13:38
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
13:40
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
13:41
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
13:42
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
13:45
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
13:45
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
13:46
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
13:48
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
13:50
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
13:51
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
13:52
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
13:53
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
13:54
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
13:55
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
13:56
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
13:57
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
13:58
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
14:00
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
14:00
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
14:01
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
14:03
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
14:05
7060
Vyöhyke B
B