This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haukiluoma
Lähtöaika oli
11:49
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
11:49
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
11:50
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
11:50
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
11:51
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
11:52
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
11:53
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
11:53
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
11:54
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
11:55
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
11:57
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
11:58
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
11:58
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
12:00
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
12:00
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
12:01
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
12:02
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
12:04
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
12:06
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
12:06
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
12:08
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
12:10
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
12:11
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
12:12
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
12:14
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
12:15
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
12:16
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
12:18
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
12:20
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:21
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
12:23
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
12:25
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
12:26
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
12:27
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
12:30
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
12:30
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
12:31
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
12:33
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
12:35
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
12:36
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
12:37
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
12:38
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
12:39
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
12:40
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
12:41
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
12:42
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
12:43
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
12:45
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
12:45
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
12:46
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
12:48
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
12:50
7060
Vyöhyke B
B