This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haukiluoma
Lähtöaika oli
06:57
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
06:57
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
06:58
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
06:58
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
06:59
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
07:00
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
07:01
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
07:02
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
07:03
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
07:04
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
07:06
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
07:07
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
07:07
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
07:09
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
07:09
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
07:10
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
07:11
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
07:13
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
07:15
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
07:15
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
07:17
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
07:18
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
07:19
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
07:20
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
07:22
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
07:23
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
07:24
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
07:26
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
07:27
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:28
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
07:29
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
07:31
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
07:32
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
07:33
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
07:35
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
07:35
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
07:36
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
07:37
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
07:39
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
07:40
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
07:41
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
07:41
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
07:42
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
07:43
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
07:44
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
07:45
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
07:46
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
07:47
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
07:47
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
07:48
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
07:50
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
07:52
7060
Vyöhyke B
B