This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haukiluoma
Lähtöaika oli
06:42
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
06:42
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
06:43
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
06:43
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
06:44
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
06:45
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
06:46
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
06:47
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
06:48
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
06:49
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
06:51
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
06:52
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
06:52
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
06:54
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
06:54
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
06:55
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
06:56
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
06:58
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
07:00
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
07:00
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
07:02
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
07:03
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
07:04
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
07:05
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
07:07
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
07:08
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
07:09
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
07:11
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
07:12
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:13
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
07:14
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
07:16
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
07:17
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
07:18
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
07:20
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
07:20
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
07:21
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
07:22
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
07:24
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
07:25
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
07:26
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
07:26
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
07:27
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
07:28
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
07:29
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
07:30
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
07:31
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
07:32
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
07:32
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
07:33
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
07:35
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
07:37
7060
Vyöhyke B
B