This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Haukiluoma
Lähtöaika oli
06:04
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
06:04
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
06:05
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
06:05
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
06:06
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
06:07
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
06:08
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
06:09
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
06:10
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
06:11
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
06:13
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
06:14
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
06:14
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
06:16
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
06:16
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
06:17
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
06:18
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
06:20
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
06:22
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
06:22
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
06:24
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
06:25
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
06:26
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
06:27
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
06:29
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
06:30
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
06:31
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
06:33
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
06:34
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:35
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
06:36
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
06:38
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
06:39
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
06:40
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
06:42
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
06:42
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
06:43
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
06:44
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
06:46
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
06:47
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
06:48
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
06:48
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
06:49
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
06:50
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
06:51
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
06:52
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
06:53
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
06:54
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
06:54
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
06:55
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
06:57
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
06:59
7060
Vyöhyke B
B