This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Kyösti
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Haukiluoma
➔
Kyösti
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Haukiluoma
Lähtöaika oli
05:19
1668
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
05:19
1667
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 7
Lähtöaika oli
05:20
1647
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 3
Lähtöaika oli
05:20
1703
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
05:21
1693
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 13
Lähtöaika oli
05:22
1601
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 1
Lähtöaika oli
05:23
1541
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
05:24
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
05:25
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
05:26
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
05:28
1533
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
05:29
1701
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
05:29
1599
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
05:31
1597
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
05:31
1595
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta
Lähtöaika oli
05:32
1593
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
05:33
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
05:35
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
05:37
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
05:37
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
05:39
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
05:40
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
05:41
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
05:42
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
05:44
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
05:45
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
05:46
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori E
Lähtöaika oli
05:48
0011
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
05:49
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
05:50
0522
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
05:51
2500
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 25
Lähtöaika oli
05:53
2502
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 31
Lähtöaika oli
05:54
2506
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
05:55
2508
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
05:57
2510
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
05:57
2512
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
05:58
2514
Vyöhyke A
A
Kuuselankuja
Lähtöaika oli
05:59
2518
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
06:01
2520
Vyöhyke A
A
Härmälänranta
Lähtöaika oli
06:02
2558
Vyöhyke A
A
Härmälänoja
Lähtöaika oli
06:03
7000
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
06:03
7002
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
06:04
7004
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
06:05
7006
Vyöhyke B
B
Loukonlahti
Lähtöaika oli
06:06
7008
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
06:07
7010
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
06:08
7012
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
06:09
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
06:09
7016
Vyöhyke B
B
Niemenmaa
Lähtöaika oli
06:10
7036
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
06:12
7038
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
06:14
7060
Vyöhyke B
B