This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
08:40
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
08:41
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
08:43
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
08:44
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
08:44
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
08:45
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
08:47
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
08:49
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
08:49
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
08:51
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
08:52
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
08:54
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
08:54
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
08:56
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
08:57
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
08:58
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
08:59
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
09:00
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
09:02
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
09:03
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
09:05
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
09:06
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
09:08
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
09:09
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
09:10
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
09:12
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
09:12
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
09:14
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
09:15
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
09:16
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
09:17
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
09:19
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
09:20
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
09:21
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
09:22
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
09:24
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
09:25
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
09:26
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
09:27
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
09:27
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
09:28
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
09:29
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
09:30
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
09:31
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
09:32
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
09:33
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
09:34
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
09:35
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
09:35
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
09:36
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
09:37
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
09:37
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
09:38
1668
Vyöhyke B
B