This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
08:20
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
08:21
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
08:23
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
08:24
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
08:24
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
08:25
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
08:27
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
08:29
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
08:29
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
08:31
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
08:32
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
08:34
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
08:34
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
08:36
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
08:37
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
08:38
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
08:39
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
08:40
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
08:42
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
08:43
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
08:45
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
08:46
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
08:48
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
08:49
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
08:50
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
08:52
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
08:52
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
08:54
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
08:55
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
08:56
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
08:57
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
08:59
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
09:00
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
09:01
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
09:02
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
09:04
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
09:05
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
09:06
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
09:07
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
09:07
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
09:08
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
09:09
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
09:10
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
09:11
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
09:12
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
09:13
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
09:14
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
09:15
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
09:15
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
09:16
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
09:17
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
09:17
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
09:18
1668
Vyöhyke B
B