This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
09:50
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
09:51
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
09:53
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
09:54
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
09:54
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
09:55
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
09:57
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
09:59
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
09:59
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
10:01
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
10:02
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
10:04
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
10:04
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
10:06
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
10:07
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
10:08
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
10:09
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
10:10
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
10:12
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
10:13
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
10:15
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
10:16
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
10:18
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
10:19
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
10:20
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
10:22
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
10:22
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
10:24
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
10:25
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
10:26
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
10:27
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
10:29
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
10:30
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
10:31
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
10:32
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
10:34
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
10:35
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
10:36
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
10:37
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
10:37
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
10:38
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
10:39
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
10:40
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
10:41
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
10:42
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
10:43
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
10:44
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
10:45
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
10:45
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
10:46
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
10:47
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
10:47
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
10:48
1668
Vyöhyke B
B