This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
12:30
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
12:31
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
12:33
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
12:34
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
12:34
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
12:35
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
12:37
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
12:39
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
12:39
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
12:41
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
12:42
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
12:44
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
12:44
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
12:46
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
12:47
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
12:48
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
12:49
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
12:50
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
12:52
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
12:53
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
12:55
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
12:57
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
12:58
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
12:59
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
13:01
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
13:03
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
13:03
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
13:05
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
13:06
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
13:08
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
13:09
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
13:10
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
13:12
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
13:12
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
13:14
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
13:16
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
13:17
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
13:18
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
13:19
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
13:20
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
13:21
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
13:22
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
13:22
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
13:24
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
13:25
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
13:26
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
13:27
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
13:28
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
13:28
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
13:29
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
13:30
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
13:30
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
13:31
1668
Vyöhyke B
B