This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
12:10
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
12:11
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
12:13
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
12:14
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
12:14
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
12:15
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
12:17
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
12:19
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
12:19
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
12:21
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
12:22
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
12:24
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
12:24
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
12:26
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
12:27
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
12:28
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
12:29
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
12:30
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
12:32
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
12:33
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
12:35
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
12:37
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
12:38
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
12:39
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
12:41
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
12:43
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
12:43
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
12:45
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
12:46
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
12:48
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
12:49
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
12:50
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
12:52
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
12:52
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
12:54
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
12:56
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
12:57
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
12:58
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
12:59
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
13:00
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
13:01
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
13:02
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
13:02
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
13:04
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
13:05
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
13:06
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
13:07
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
13:08
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
13:08
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
13:09
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
13:10
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
13:10
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
13:11
1668
Vyöhyke B
B