This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
18:05
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
18:06
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
18:07
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
18:08
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
18:08
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
18:09
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
18:11
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
18:12
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
18:13
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
18:14
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
18:15
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
18:17
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
18:17
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
18:18
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
18:19
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
18:21
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
18:21
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
18:22
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
18:24
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
18:25
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
18:26
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
18:28
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
18:29
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
18:30
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
18:31
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
18:33
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
18:33
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
18:35
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
18:36
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
18:37
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
18:38
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
18:40
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
18:41
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
18:42
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
18:43
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
18:45
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
18:46
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
18:47
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
18:49
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
18:49
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
18:50
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
18:52
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
18:52
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
18:54
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
18:55
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
18:56
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
18:57
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
18:58
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
18:59
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
19:00
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
19:01
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
19:01
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
19:02
1668
Vyöhyke B
B