This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
12:37
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
12:38
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
12:40
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
12:41
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
12:41
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
12:42
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
12:44
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
12:46
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
12:46
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
12:48
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
12:49
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
12:51
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
12:51
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
12:53
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
12:54
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
12:55
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
12:56
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
12:57
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
12:59
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
13:00
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
13:02
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
13:04
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
13:05
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
13:06
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
13:08
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
13:10
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
13:10
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
13:12
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
13:13
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
13:15
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
13:16
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
13:17
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
13:19
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
13:19
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
13:21
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
13:23
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
13:24
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
13:25
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
13:27
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
13:28
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
13:29
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
13:31
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
13:31
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
13:33
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
13:34
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
13:35
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
13:36
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
13:37
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
13:38
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
13:39
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
13:40
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
13:40
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
13:41
1668
Vyöhyke B
B