This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
14:22
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
14:23
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
14:25
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
14:26
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
14:26
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
14:27
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
14:29
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
14:31
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
14:31
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
14:33
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
14:34
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
14:36
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
14:36
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
14:38
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
14:39
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
14:40
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
14:41
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
14:42
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
14:44
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
14:45
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
14:47
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
14:49
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
14:50
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
14:51
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
14:53
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
14:55
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
14:55
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
14:57
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
14:58
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
15:00
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
15:01
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
15:02
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
15:04
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
15:04
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
15:06
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
15:08
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
15:09
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
15:10
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
15:12
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
15:12
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
15:13
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
15:15
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
15:15
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
15:17
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
15:18
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
15:19
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
15:20
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
15:21
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
15:21
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
15:22
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
15:23
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
15:23
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
15:24
1668
Vyöhyke B
B