This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 8
8
Haukiluoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Kyösti
➔
Haukiluoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kyösti
Lähtöaika oli
11:45
7060
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
11:46
7039
Vyöhyke B
B
Ollila
Lähtöaika oli
11:48
7037
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
11:49
7017
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
11:49
7015
Vyöhyke B
B
Kurikka
Lähtöaika oli
11:50
7013
Vyöhyke B
B
Haikka
Lähtöaika oli
11:52
7011
Vyöhyke B
B
Killo
Lähtöaika oli
11:54
7009
Vyöhyke B
B
Nuolialan koulu
Lähtöaika oli
11:54
7007
Vyöhyke B
B
Hannunpolku
Lähtöaika oli
11:56
7005
Vyöhyke B
B
Pakkalankulma
Lähtöaika oli
11:57
7003
Vyöhyke B
B
Härmälänoja
Lähtöaika oli
11:59
7001
Vyöhyke B
B
Härmälänranta
Lähtöaika oli
11:59
2524
Vyöhyke A
A
Härmälän koulu
Lähtöaika oli
12:01
2521
Vyöhyke A
A
Leirintäkatu
Lähtöaika oli
12:02
2519
Vyöhyke A
A
Talvitie
Lähtöaika oli
12:03
2517
Vyöhyke A
A
Kannistonkatu
Lähtöaika oli
12:04
2515
Vyöhyke A
A
Rantaperkiö
Lähtöaika oli
12:05
2513
Vyöhyke A
A
Hatanpään koulu
Lähtöaika oli
12:07
2511
Vyöhyke A
A
Vihilahti
Lähtöaika oli
12:08
2509
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 42
Lähtöaika oli
12:10
2507
Vyöhyke A
A
Verotalo
Lähtöaika oli
12:12
2505
Vyöhyke A
A
Viinikanlahti
Lähtöaika oli
12:13
2503
Vyöhyke A
A
Hatanpään vt 24
Lähtöaika oli
12:14
2501
Vyöhyke A
A
Sorin aukio F
Lähtöaika oli
12:16
0523
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
12:18
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
12:18
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
12:20
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
12:21
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
12:23
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
12:24
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
12:25
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
12:27
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
12:27
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
12:29
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
12:31
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
12:32
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
12:33
1518
Vyöhyke B
B
Tohlopinranta 23
Lähtöaika oli
12:35
1594
Vyöhyke B
B
Tohlopinjärvi
Lähtöaika oli
12:36
1596
Vyöhyke B
B
Mediapolis
Lähtöaika oli
12:37
1598
Vyöhyke B
B
Kohmankatu
Lähtöaika oli
12:39
1600
Vyöhyke B
B
Kohmankaari
Lähtöaika oli
12:39
1712
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
12:41
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
12:42
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
12:43
1536
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 2
Lähtöaika oli
12:44
1540
Vyöhyke B
B
Virontörmänkatu 8
Lähtöaika oli
12:45
1674
Vyöhyke B
B
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
12:46
1694
Vyöhyke B
B
Heinämiehentie 8
Lähtöaika oli
12:47
1702
Vyöhyke B
B
Tyvikatu
Lähtöaika oli
12:48
1706
Vyöhyke B
B
Runkokatu
Lähtöaika oli
12:48
1666
Vyöhyke B
B
Haukiluoma
Lähtöaika oli
12:49
1668
Vyöhyke B
B