This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7y
7Y
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Nurmi
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nurmi
Lähtöaika oli
00:44
5211
Vyöhyke B
B
Vastarannankatu
Lähtöaika oli
00:45
5209
Vyöhyke B
B
Lennosto
Lähtöaika oli
00:46
5207
Vyöhyke B
B
Olkahinen
Lähtöaika oli
00:46
5205
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 145
Lähtöaika oli
00:47
5201
Vyöhyke B
B
Kolmala
Lähtöaika oli
00:48
5203
Vyöhyke B
B
Kumpula
Lähtöaika oli
00:48
5095
Vyöhyke B
B
Ahola
Lähtöaika oli
00:50
5093
Vyöhyke B
B
Nikinväylä
Lähtöaika oli
00:50
5091
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 95
Lähtöaika oli
00:51
5131
Vyöhyke B
B
Metsästäjänkatu
Lähtöaika oli
00:51
5250
Vyöhyke B
B
Kelkkakatu
Lähtöaika oli
00:52
5248
Vyöhyke B
B
Orimuskatu 81
Lähtöaika oli
00:52
5141
Vyöhyke B
B
Leinolan koulu
Lähtöaika oli
00:54
4573
Vyöhyke B
B
Piettasenristi
Lähtöaika oli
00:54
4575
Vyöhyke B
B
Piettasenkatu
Lähtöaika oli
00:55
4577
Vyöhyke B
B
Pikkupiiankatu
Lähtöaika oli
00:56
4579
Vyöhyke B
B
Mäentakusenkatu
Lähtöaika oli
00:57
4563
Vyöhyke B
B
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
00:58
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
00:58
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
00:58
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
00:59
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
01:00
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
01:01
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
01:02
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
01:03
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
01:04
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
01:04
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
01:05
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
01:05
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
01:06
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
01:08
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
01:08
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
01:09
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
01:10
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
01:11
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
01:12
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
01:15
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
01:16
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
01:18
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
01:19
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
01:20
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
01:21
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
01:21
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
01:22
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
01:23
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
01:24
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
01:25
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
01:26
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
01:27
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
01:28
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
01:29
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
01:29
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
01:30
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
01:31
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
01:32
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
01:33
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
01:34
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
01:35
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
01:36
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
01:36
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
01:37
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
01:38
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
01:39
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
01:39
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
01:40
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
01:40
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
01:41
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
01:42
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
01:43
1592
Vyöhyke B
B