This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 79b
79B
Pirkkala
Poikkeusreitti: Nokia
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnavuoren koulu
➔
Pirkkala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Linnavuoren koulu
Lähtöaika oli
03:45
9345
Vyöhyke C
C
Patria th
Lähtöaika oli
03:47
9343
Vyöhyke C
C
Siuronkallio
Lähtöaika oli
03:48
9341
Vyöhyke C
C
Siuro Linnavuori th
Lähtöaika oli
03:48
8681
Vyöhyke C
C
Lukkisalmentie
Lähtöaika oli
03:49
9335
Vyöhyke C
C
Vehnäkuja
Lähtöaika oli
03:49
9333
Vyöhyke C
C
Penttilän pelto
Lähtöaika oli
03:50
9331
Vyöhyke C
C
Penttilänmäentie
Lähtöaika oli
03:51
9329
Vyöhyke C
C
Siuron vt 522
Lähtöaika oli
03:52
9327
Vyöhyke C
C
Ollilantie
Lähtöaika oli
03:53
9325
Vyöhyke C
C
Ojalantie
Lähtöaika oli
03:53
9323
Vyöhyke C
C
Viholan ratsastuskoulu
Lähtöaika oli
03:54
9321
Vyöhyke C
C
Voimalaitos th
Lähtöaika oli
03:55
9319
Vyöhyke C
C
Melo
Lähtöaika oli
03:55
9317
Vyöhyke C
C
Kallioisentie
Lähtöaika oli
03:56
9315
Vyöhyke C
C
Siuron vt 203
Lähtöaika oli
03:56
9313
Vyöhyke C
C
Urpolankatu
Lähtöaika oli
03:57
9311
Vyöhyke C
C
Sipiläntie
Lähtöaika oli
03:58
9309
Vyöhyke C
C
Utolankallio
Lähtöaika oli
03:59
9305
Vyöhyke C
C
Raisamo
Lähtöaika oli
04:00
9303
Vyöhyke C
C
Autovaaka
Lähtöaika oli
04:00
9301
Vyöhyke C
C
Nokia C
Lähtöaika oli
04:02
8524
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
04:02
8511
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
04:03
8509
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
04:04
8507
Vyöhyke C
C
Nokian kirkko
Lähtöaika oli
04:05
8505
Vyöhyke C
C
Kennonnokka
Lähtöaika oli
04:07
8503
Vyöhyke C
C
Sarpatti
Lähtöaika oli
04:08
8757
Vyöhyke C
C
Pitkäniementie
Lähtöaika oli
04:12
8708
Vyöhyke B
B
Ryttylänmäki
Lähtöaika oli
04:15
7101
Vyöhyke B
B
Turri
Lähtöaika oli
04:15
7043
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
04:16
7041
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
04:17
7039
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
04:20
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
04:21
7016
Vyöhyke B
B