This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 79b
79B
Pirkkala
Poikkeusreitti: Nokia
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnavuoren koulu
➔
Pirkkala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Linnavuoren koulu
Lähtöaika oli
13:57
9345
Vyöhyke C
C
Patria th
Lähtöaika oli
13:59
9343
Vyöhyke C
C
Siuronkallio
Lähtöaika oli
14:00
9341
Vyöhyke C
C
Siuro Linnavuori th
Lähtöaika oli
14:00
8681
Vyöhyke C
C
Lukkisalmentie
Lähtöaika oli
14:01
9335
Vyöhyke C
C
Vehnäkuja
Lähtöaika oli
14:01
9333
Vyöhyke C
C
Penttilän pelto
Lähtöaika oli
14:02
9331
Vyöhyke C
C
Penttilänmäentie
Lähtöaika oli
14:03
9329
Vyöhyke C
C
Siuron vt 522
Lähtöaika oli
14:04
9327
Vyöhyke C
C
Ollilantie
Lähtöaika oli
14:05
9325
Vyöhyke C
C
Ojalantie
Lähtöaika oli
14:05
9323
Vyöhyke C
C
Viholan ratsastuskoulu
Lähtöaika oli
14:06
9321
Vyöhyke C
C
Voimalaitos th
Lähtöaika oli
14:07
9319
Vyöhyke C
C
Melo
Lähtöaika oli
14:07
9317
Vyöhyke C
C
Kallioisentie
Lähtöaika oli
14:08
9315
Vyöhyke C
C
Siuron vt 203
Lähtöaika oli
14:08
9313
Vyöhyke C
C
Urpolankatu
Lähtöaika oli
14:09
9311
Vyöhyke C
C
Sipiläntie
Lähtöaika oli
14:10
9309
Vyöhyke C
C
Utolankallio
Lähtöaika oli
14:11
9305
Vyöhyke C
C
Raisamo
Lähtöaika oli
14:12
9303
Vyöhyke C
C
Autovaaka
Lähtöaika oli
14:12
9301
Vyöhyke C
C
Nokia C
Lähtöaika oli
14:14
8524
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
14:14
8511
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
14:15
8509
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
14:16
8507
Vyöhyke C
C
Nokian kirkko
Lähtöaika oli
14:17
8505
Vyöhyke C
C
Kennonnokka
Lähtöaika oli
14:19
8503
Vyöhyke C
C
Sarpatti
Lähtöaika oli
14:20
8757
Vyöhyke C
C
Pitkäniementie
Lähtöaika oli
14:24
8708
Vyöhyke B
B
Ryttylänmäki
Lähtöaika oli
14:27
7101
Vyöhyke B
B
Turri
Lähtöaika oli
14:27
7043
Vyöhyke B
B
Kyösti
Lähtöaika oli
14:28
7041
Vyöhyke B
B
Solja
Lähtöaika oli
14:29
7039
Vyöhyke B
B
Suuppa
Lähtöaika oli
14:31
7014
Vyöhyke B
B
Pirkkala
Lähtöaika oli
14:32
7016
Vyöhyke B
B