This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 79a
79A
Nokian asema
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnavuoren koulu
➔
Nokian asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnavuoren koulu
Lähtöaika oli
17:51
9346
Vyöhyke C
C
Linnavuori
Lähtöaika oli
17:51
8690
Vyöhyke C
C
Rokanoja
Lähtöaika oli
17:52
8682
Vyöhyke C
C
Riihelä
Lähtöaika oli
17:52
8684
Vyöhyke C
C
Murhasaari
Lähtöaika oli
17:53
8694
Vyöhyke C
C
Purso
Lähtöaika oli
18:00
8696
Vyöhyke C
C
Färmintie
Lähtöaika oli
18:02
8686
Vyöhyke C
C
Siuron koulu
Lähtöaika oli
18:03
8698
Vyöhyke C
C
Kuljuntie 12
Lähtöaika oli
18:03
8703
Vyöhyke C
C
Siuro kirkko
Lähtöaika oli
18:04
8701
Vyöhyke C
C
Siuro Linnavuori th
Lähtöaika oli
18:05
8681
Vyöhyke C
C
Lukkisalmentie
Lähtöaika oli
18:05
9335
Vyöhyke C
C
Vehnäkuja
Lähtöaika oli
18:06
9333
Vyöhyke C
C
Penttilän pelto
Lähtöaika oli
18:06
9331
Vyöhyke C
C
Penttilänmäentie
Lähtöaika oli
18:07
9329
Vyöhyke C
C
Siuron vt 522
Lähtöaika oli
18:08
9327
Vyöhyke C
C
Ollilantie
Lähtöaika oli
18:09
9325
Vyöhyke C
C
Ojalantie
Lähtöaika oli
18:09
9323
Vyöhyke C
C
Viholan ratsastuskoulu
Lähtöaika oli
18:10
9321
Vyöhyke C
C
Voimalaitos th
Lähtöaika oli
18:10
9319
Vyöhyke C
C
Melo
Lähtöaika oli
18:11
9317
Vyöhyke C
C
Kallioisentie
Lähtöaika oli
18:11
9315
Vyöhyke C
C
Siuron vt 203
Lähtöaika oli
18:12
9313
Vyöhyke C
C
Urpolankatu
Lähtöaika oli
18:13
9311
Vyöhyke C
C
Sipiläntie
Lähtöaika oli
18:14
9309
Vyöhyke C
C
Utolankallio
Lähtöaika oli
18:14
9305
Vyöhyke C
C
Raisamo
Lähtöaika oli
18:15
9303
Vyöhyke C
C
Autovaaka
Lähtöaika oli
18:15
9301
Vyöhyke C
C
Nokia C
Lähtöaika oli
18:17
8524
Vyöhyke C
C