This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 79a
79A
Nokian asema
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnavuoren koulu
➔
Nokian asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnavuoren koulu
Lähtöaika oli
14:15
9346
Vyöhyke C
C
Linnavuori
Lähtöaika oli
14:15
8690
Vyöhyke C
C
Rokanoja
Lähtöaika oli
14:16
8682
Vyöhyke C
C
Riihelä
Lähtöaika oli
14:17
8684
Vyöhyke C
C
Murhasaari
Lähtöaika oli
14:17
8694
Vyöhyke C
C
Purso
Lähtöaika oli
14:25
8696
Vyöhyke C
C
Färmintie
Lähtöaika oli
14:27
8686
Vyöhyke C
C
Siuron koulu
Lähtöaika oli
14:28
8698
Vyöhyke C
C
Kuljuntie 12
Lähtöaika oli
14:28
8703
Vyöhyke C
C
Siuro kirkko
Lähtöaika oli
14:29
8701
Vyöhyke C
C
Siuro Linnavuori th
Lähtöaika oli
14:30
8681
Vyöhyke C
C
Lukkisalmentie
Lähtöaika oli
14:31
9335
Vyöhyke C
C
Vehnäkuja
Lähtöaika oli
14:31
9333
Vyöhyke C
C
Penttilän pelto
Lähtöaika oli
14:32
9331
Vyöhyke C
C
Penttilänmäentie
Lähtöaika oli
14:32
9329
Vyöhyke C
C
Siuron vt 522
Lähtöaika oli
14:34
9327
Vyöhyke C
C
Ollilantie
Lähtöaika oli
14:34
9325
Vyöhyke C
C
Ojalantie
Lähtöaika oli
14:35
9323
Vyöhyke C
C
Viholan ratsastuskoulu
Lähtöaika oli
14:36
9321
Vyöhyke C
C
Voimalaitos th
Lähtöaika oli
14:37
9319
Vyöhyke C
C
Melo
Lähtöaika oli
14:37
9317
Vyöhyke C
C
Kallioisentie
Lähtöaika oli
14:38
9315
Vyöhyke C
C
Siuron vt 203
Lähtöaika oli
14:38
9313
Vyöhyke C
C
Urpolankatu
Lähtöaika oli
14:39
9311
Vyöhyke C
C
Sipiläntie
Lähtöaika oli
14:40
9309
Vyöhyke C
C
Utolankallio
Lähtöaika oli
14:41
9305
Vyöhyke C
C
Raisamo
Lähtöaika oli
14:42
9303
Vyöhyke C
C
Autovaaka
Lähtöaika oli
14:42
9301
Vyöhyke C
C
Nokia C
Lähtöaika oli
14:44
8524
Vyöhyke C
C