This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 77x
77X
Nokian asema
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Tottijärvi
➔
Nokian asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pajulahti
Lähtöaika oli
12:10
8832
Vyöhyke C
C
Tottijärvi
Lähtöaika oli
12:13
8831
Vyöhyke C
C
Tolppa
Lähtöaika oli
12:13
8829
Vyöhyke C
C
Naskalintie
Lähtöaika oli
12:14
8827
Vyöhyke C
C
Ali-Marttila
Lähtöaika oli
12:15
8825
Vyöhyke C
C
Yli-Marttila
Lähtöaika oli
12:16
8823
Vyöhyke C
C
Koskenmäen koulu
Lähtöaika oli
12:28
8630
Vyöhyke C
C
Ilveskatu
Lähtöaika oli
12:28
8628
Vyöhyke C
C
Orelinkatu
Lähtöaika oli
12:30
8607
Vyöhyke C
C
Tiesenmäki
Lähtöaika oli
12:30
8645
Vyöhyke C
C
Pirkkalaistori
Lähtöaika oli
12:31
8603
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
12:32
8601
Vyöhyke C
C
Nokia D
Lähtöaika oli
12:33
8520
Vyöhyke C
C