This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 73b
73B
Keho
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ilkan alue
➔
Keho
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ilkan alue
Lähtöaika oli
06:43
8564
Vyöhyke C
C
Perkiönkatu
Lähtöaika oli
06:43
8554
Vyöhyke C
C
Öljytie
Lähtöaika oli
06:45
8539
Vyöhyke C
C
Pajakatu
Lähtöaika oli
06:46
8537
Vyöhyke C
C
Vihnuskoti
Lähtöaika oli
06:47
8725
Vyöhyke C
C
Keskuskenttä
Lähtöaika oli
06:48
8514
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
06:49
8506
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
06:50
8508
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
06:51
8510
Vyöhyke C
C
Nokia D
Lähtöaika oli
06:57
8520
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
06:58
8600
Vyöhyke C
C
Pirkkalaistori
Lähtöaika oli
06:59
8602
Vyöhyke C
C
Nokia Pirkkalaistie
Lähtöaika oli
07:00
8666
Vyöhyke C
C
Kumitehdas
Lähtöaika oli
07:01
8604
Vyöhyke C
C
Tiesenmäki
Lähtöaika oli
07:03
8644
Vyöhyke C
C
Ahteensivu
Lähtöaika oli
07:03
8642
Vyöhyke C
C
Nikkarinkatu
Lähtöaika oli
07:05
8640
Vyöhyke C
C
Ristiveräjä
Lähtöaika oli
07:07
8638
Vyöhyke C
C
Kalhunkatu
Lähtöaika oli
07:07
8636
Vyöhyke C
C
Ruskeepää
Lähtöaika oli
07:08
8634
Vyöhyke C
C
Kenttäkatu
Lähtöaika oli
07:09
8632
Vyöhyke C
C
Koskenmäen koulu
Lähtöaika oli
07:09
8630
Vyöhyke C
C
Ilveskatu
Lähtöaika oli
07:10
8628
Vyöhyke C
C
Menkala
Lähtöaika oli
07:11
8626
Vyöhyke C
C
Keho
Lähtöaika oli
07:12
8624
Vyöhyke C
C