This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 73b
73B
Keho
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ilkan alue
➔
Keho
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ilkan alue
Lähtöaika oli
02:39
8564
Vyöhyke C
C
Perkiönkatu
Lähtöaika oli
02:39
8554
Vyöhyke C
C
Öljytie
Lähtöaika oli
02:41
8539
Vyöhyke C
C
Pajakatu
Lähtöaika oli
02:42
8537
Vyöhyke C
C
Vihnuskoti
Lähtöaika oli
02:43
8725
Vyöhyke C
C
Keskuskenttä
Lähtöaika oli
02:44
8514
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
02:45
8506
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
02:46
8508
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
02:47
8510
Vyöhyke C
C
Nokia D
Lähtöaika oli
02:57
8520
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
02:57
8600
Vyöhyke C
C
Pirkkalaistori
Lähtöaika oli
02:59
8602
Vyöhyke C
C
Nokia Pirkkalaistie
Lähtöaika oli
02:59
8666
Vyöhyke C
C
Kumitehdas
Lähtöaika oli
03:00
8604
Vyöhyke C
C
Tiesenmäki
Lähtöaika oli
03:02
8644
Vyöhyke C
C
Ahteensivu
Lähtöaika oli
03:03
8642
Vyöhyke C
C
Nikkarinkatu
Lähtöaika oli
03:04
8640
Vyöhyke C
C
Ristiveräjä
Lähtöaika oli
03:06
8638
Vyöhyke C
C
Kalhunkatu
Lähtöaika oli
03:06
8636
Vyöhyke C
C
Ruskeepää
Lähtöaika oli
03:07
8634
Vyöhyke C
C
Kenttäkatu
Lähtöaika oli
03:08
8632
Vyöhyke C
C
Koskenmäen koulu
Lähtöaika oli
03:08
8630
Vyöhyke C
C
Ilveskatu
Lähtöaika oli
03:09
8628
Vyöhyke C
C
Menkala
Lähtöaika oli
03:10
8626
Vyöhyke C
C
Keho
Lähtöaika oli
03:11
8624
Vyöhyke C
C