This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 73b
73B
Keho
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ilkan alue
➔
Keho
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Ilkan alue
Lähtöaika oli
04:39
8564
Vyöhyke C
C
Perkiönkatu
Lähtöaika oli
04:39
8554
Vyöhyke C
C
Öljytie
Lähtöaika oli
04:41
8539
Vyöhyke C
C
Pajakatu
Lähtöaika oli
04:42
8537
Vyöhyke C
C
Vihnuskoti
Lähtöaika oli
04:44
8725
Vyöhyke C
C
Keskuskenttä
Lähtöaika oli
04:45
8514
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
04:47
8506
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
04:48
8508
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
04:49
8510
Vyöhyke C
C
Nokia D
Lähtöaika oli
04:57
8520
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
04:58
8600
Vyöhyke C
C
Pirkkalaistori
Lähtöaika oli
04:59
8602
Vyöhyke C
C
Nokia Pirkkalaistie
Lähtöaika oli
05:00
8666
Vyöhyke C
C
Kumitehdas
Lähtöaika oli
05:01
8604
Vyöhyke C
C
Tiesenmäki
Lähtöaika oli
05:03
8644
Vyöhyke C
C
Ahteensivu
Lähtöaika oli
05:03
8642
Vyöhyke C
C
Nikkarinkatu
Lähtöaika oli
05:05
8640
Vyöhyke C
C
Ristiveräjä
Lähtöaika oli
05:07
8638
Vyöhyke C
C
Kalhunkatu
Lähtöaika oli
05:07
8636
Vyöhyke C
C
Ruskeepää
Lähtöaika oli
05:08
8634
Vyöhyke C
C
Kenttäkatu
Lähtöaika oli
05:09
8632
Vyöhyke C
C
Koskenmäen koulu
Lähtöaika oli
05:09
8630
Vyöhyke C
C
Ilveskatu
Lähtöaika oli
05:10
8628
Vyöhyke C
C
Menkala
Lähtöaika oli
05:11
8626
Vyöhyke C
C
Keho
Lähtöaika oli
05:12
8624
Vyöhyke C
C