This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 72b
72B
Menkala
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keskustori K
➔
Menkala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori K
Lähtöaika oli
10:45
0005
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
10:46
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
10:47
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
10:48
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
10:50
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
10:51
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
10:52
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
10:53
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
10:54
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
10:56
1512
Vyöhyke A
A
Maatiala
Lähtöaika oli
11:03
8500
Vyöhyke C
C
Kennonnokka
Lähtöaika oli
11:04
8502
Vyöhyke C
C
Nokian kirkko
Lähtöaika oli
11:06
8504
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
11:07
8506
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
11:08
8508
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
11:09
8510
Vyöhyke C
C
Nokia D
Lähtöaika oli
11:11
8520
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
11:12
8600
Vyöhyke C
C
Pirkkalaistori
Lähtöaika oli
11:13
8602
Vyöhyke C
C
Nokia Pirkkalaistie
Lähtöaika oli
11:14
8666
Vyöhyke C
C
Kumitehdas
Lähtöaika oli
11:15
8604
Vyöhyke C
C
Tiesenmäki
Lähtöaika oli
11:17
8644
Vyöhyke C
C
Ahteensivu
Lähtöaika oli
11:17
8642
Vyöhyke C
C
Nikkarinkatu
Lähtöaika oli
11:19
8640
Vyöhyke C
C
Ristiveräjä
Lähtöaika oli
11:21
8638
Vyöhyke C
C
Kalhunkatu
Lähtöaika oli
11:22
8636
Vyöhyke C
C
Ruskeepää
Lähtöaika oli
11:23
8634
Vyöhyke C
C
Kenttäkatu
Lähtöaika oli
11:24
8632
Vyöhyke C
C
Koskenmäen koulu
Lähtöaika oli
11:25
8630
Vyöhyke C
C
Ilveskatu
Lähtöaika oli
11:26
8628
Vyöhyke C
C