This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 72a
72A
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keho
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keho
Lähtöaika oli
05:30
8624
Vyöhyke C
C
Pähkinämäentie
Lähtöaika oli
05:30
8623
Vyöhyke C
C
Piilenmäenkatu
Lähtöaika oli
05:31
8621
Vyöhyke C
C
Räikäntie
Lähtöaika oli
05:32
8619
Vyöhyke C
C
Päivärinteentie
Lähtöaika oli
05:33
8617
Vyöhyke C
C
Vihola
Lähtöaika oli
05:34
8615
Vyöhyke C
C
Eden
Lähtöaika oli
05:36
8613
Vyöhyke C
C
Viholanraitti
Lähtöaika oli
05:38
8611
Vyöhyke C
C
Nuijamiestentie
Lähtöaika oli
05:39
8609
Vyöhyke C
C
Orelinkatu
Lähtöaika oli
05:40
8607
Vyöhyke C
C
Tiesenmäki
Lähtöaika oli
05:41
8645
Vyöhyke C
C
Kumitehdas
Lähtöaika oli
05:42
8605
Vyöhyke C
C
Pirkkalaistori
Lähtöaika oli
05:44
8603
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
05:46
8601
Vyöhyke C
C
Nokia A
Lähtöaika oli
05:47
8522
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
05:48
8511
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
05:49
8509
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
05:50
8507
Vyöhyke C
C
Nokian kirkko
Lähtöaika oli
05:51
8505
Vyöhyke C
C
Kennonnokka
Lähtöaika oli
05:53
8503
Vyöhyke C
C
Maatiala
Lähtöaika oli
05:55
8501
Vyöhyke C
C
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
06:02
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
06:02
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
06:04
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
06:05
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
06:06
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
06:07
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
06:08
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
06:09
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
06:10
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori K
Lähtöaika oli
06:12
0005
Vyöhyke A
A