This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 71
71
Tesoma
Poikkeusreitti: Nokia
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nokia E
➔
Tesoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Nokia E
Lähtöaika oli
17:35
8528
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
17:35
8600
Vyöhyke C
C
Poutunpuisto
Lähtöaika oli
17:36
8663
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
17:37
8509
Vyöhyke C
C
Kankaantaankatu
Lähtöaika oli
17:40
8532
Vyöhyke C
C
Kankaantaka
Lähtöaika oli
17:42
8534
Vyöhyke C
C
Pajakatu
Lähtöaika oli
17:42
8536
Vyöhyke C
C
Öljytie
Lähtöaika oli
17:43
8538
Vyöhyke C
C
Kunnansarka
Lähtöaika oli
17:44
8728
Vyöhyke C
C
Lehtimäenkatu
Lähtöaika oli
17:45
8730
Vyöhyke C
C
Välimaankatu
Lähtöaika oli
17:46
8732
Vyöhyke C
C
Leppäkorpi
Lähtöaika oli
17:47
8734
Vyöhyke C
C
Pihtisulunkatu
Lähtöaika oli
17:49
1808
Vyöhyke B
B
Myllypuro
Lähtöaika oli
17:50
1809
Vyöhyke B
B
Pihtisulunkatu 1
Lähtöaika oli
17:50
1807
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 7
Lähtöaika oli
17:51
1805
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 5
Lähtöaika oli
17:52
1803
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 1
Lähtöaika oli
17:52
1801
Vyöhyke B
B
Ikurintie
Lähtöaika oli
17:52
1605
Vyöhyke B
B
Kylväjäntie
Lähtöaika oli
17:53
1603
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
17:53
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
17:54
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
17:55
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
17:56
1533
Vyöhyke B
B