This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 71
71
Tesoma
Poikkeusreitti: Nokia
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Nokia E
➔
Tesoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Nokia E
Lähtöaika oli
14:05
8528
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
14:05
8600
Vyöhyke C
C
Poutunpuisto
Lähtöaika oli
14:07
8663
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
14:08
8509
Vyöhyke C
C
Kankaantaankatu
Lähtöaika oli
14:11
8532
Vyöhyke C
C
Kankaantaka
Lähtöaika oli
14:13
8534
Vyöhyke C
C
Pajakatu
Lähtöaika oli
14:13
8536
Vyöhyke C
C
Öljytie
Lähtöaika oli
14:14
8538
Vyöhyke C
C
Kunnansarka
Lähtöaika oli
14:15
8728
Vyöhyke C
C
Lehtimäenkatu
Lähtöaika oli
14:16
8730
Vyöhyke C
C
Välimaankatu
Lähtöaika oli
14:17
8732
Vyöhyke C
C
Leppäkorpi
Lähtöaika oli
14:18
8734
Vyöhyke C
C
Pihtisulunkatu
Lähtöaika oli
14:20
1808
Vyöhyke B
B
Myllypuro
Lähtöaika oli
14:21
1809
Vyöhyke B
B
Pihtisulunkatu 1
Lähtöaika oli
14:21
1807
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 7
Lähtöaika oli
14:22
1805
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 5
Lähtöaika oli
14:23
1803
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 1
Lähtöaika oli
14:23
1801
Vyöhyke B
B
Ikurintie
Lähtöaika oli
14:23
1605
Vyöhyke B
B
Kylväjäntie
Lähtöaika oli
14:24
1603
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 31
Lähtöaika oli
14:24
1539
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 27
Lähtöaika oli
14:25
1537
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
14:26
1535
Vyöhyke B
B
Tesoma A
Lähtöaika oli
14:27
1533
Vyöhyke B
B