This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 71
71
Nokian asema
Poikkeusreitti: Nokia
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Tesoma B
➔
Nokian asema
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Tesoma B
Lähtöaika oli
03:35
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
03:36
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
03:36
1536
Vyöhyke B
B
Tesomankatu 24
Lähtöaika oli
03:37
1602
Vyöhyke B
B
Kylväjäntie
Lähtöaika oli
03:38
1604
Vyöhyke B
B
Ikurintie
Lähtöaika oli
03:39
1606
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 2
Lähtöaika oli
03:39
1802
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 4
Lähtöaika oli
03:40
1804
Vyöhyke B
B
Kolmihaarankatu 6
Lähtöaika oli
03:40
1806
Vyöhyke B
B
Pihtisulunkatu
Lähtöaika oli
03:41
1808
Vyöhyke B
B
Myllypuro
Lähtöaika oli
03:42
1809
Vyöhyke B
B
Pihtisulunkatu 1
Lähtöaika oli
03:42
1807
Vyöhyke B
B
Leppäkorpi
Lähtöaika oli
03:44
8735
Vyöhyke C
C
Välimaankatu
Lähtöaika oli
03:45
8733
Vyöhyke C
C
Lehtimäenkatu
Lähtöaika oli
03:46
8731
Vyöhyke C
C
Kunnansarka
Lähtöaika oli
03:47
8729
Vyöhyke C
C
Öljytie
Lähtöaika oli
03:48
8539
Vyöhyke C
C
Pajakatu
Lähtöaika oli
03:49
8537
Vyöhyke C
C
Kankaantaka
Lähtöaika oli
03:50
8535
Vyöhyke C
C
Kankaantaankatu
Lähtöaika oli
03:51
8533
Vyöhyke C
C
Kankaantaan koulu
Lähtöaika oli
03:51
8664
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
03:53
8506
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
03:55
8508
Vyöhyke C
C
Härkitie
Lähtöaika oli
03:55
8512
Vyöhyke C
C
Nokia E
Lähtöaika oli
03:57
8528
Vyöhyke C
C