This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 70y
70Y
Tampere
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Nokia A
➔
Tampere
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Nokia A
Lähtöaika oli
20:40
8522
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
20:40
8511
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
20:41
8509
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
20:41
8507
Vyöhyke C
C
Nokian kirkko
Lähtöaika oli
20:42
8505
Vyöhyke C
C
Kennonnokka
Lähtöaika oli
20:43
8503
Vyöhyke C
C
Sarpatti
Lähtöaika oli
20:44
8757
Vyöhyke C
C
Pitkäniemi th
Lähtöaika oli
20:46
8753
Vyöhyke B
B
Kalkku th
Lähtöaika oli
20:47
8751
Vyöhyke B
B
Salmenranta
Lähtöaika oli
20:48
1767
Vyöhyke B
B
Saarenkärki
Lähtöaika oli
20:49
1765
Vyöhyke B
B
Likolampi
Lähtöaika oli
20:50
1763
Vyöhyke B
B
Villilä
Lähtöaika oli
20:50
1761
Vyöhyke B
B
Vanha kirkkotie
Lähtöaika oli
20:51
1759
Vyöhyke B
B
Pukkisaarenkatu
Lähtöaika oli
20:51
1565
Vyöhyke B
B
Jurvalankatu
Lähtöaika oli
20:52
1563
Vyöhyke B
B
Piikahaka
Lähtöaika oli
20:52
1561
Vyöhyke B
B
Nokiantie
Lähtöaika oli
20:53
1527
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
20:53
1525
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
20:54
1523
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 141
Lähtöaika oli
20:55
1521
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
20:55
1519
Vyöhyke B
B
Haapalinna
Lähtöaika oli
20:56
1515
Vyöhyke B
B
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
20:58
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
20:58
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
20:59
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
21:00
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
21:01
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
21:02
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
21:03
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
21:03
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
21:04
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori K
Lähtöaika oli
21:06
0005
Vyöhyke A
A