This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 70
70
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Harjuniitty
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Harjuniitty
Lähtöaika oli
16:18
8598
Vyöhyke C
C
Koppelonkatu
Lähtöaika oli
16:20
8597
Vyöhyke C
C
Avaruudenkatu
Lähtöaika oli
16:21
8595
Vyöhyke C
C
Metsäsepänpuisto
Lähtöaika oli
16:22
8591
Vyöhyke C
C
Torvisienenkatu
Lähtöaika oli
16:23
8589
Vyöhyke C
C
Taka-Lauttala
Lähtöaika oli
16:24
8587
Vyöhyke C
C
Valimokatu
Lähtöaika oli
16:25
8585
Vyöhyke C
C
Puolukkapolku
Lähtöaika oli
16:26
8675
Vyöhyke C
C
Aaroninkorpi
Lähtöaika oli
16:27
8673
Vyöhyke C
C
Myllyhaka
Lähtöaika oli
16:28
8573
Vyöhyke C
C
Villa Silva
Lähtöaika oli
16:29
8571
Vyöhyke C
C
Nokia A
Lähtöaika oli
16:31
8522
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
16:31
8511
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
16:32
8509
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
16:33
8507
Vyöhyke C
C
Nokian kirkko
Lähtöaika oli
16:34
8505
Vyöhyke C
C
Kennonnokka
Lähtöaika oli
16:35
8503
Vyöhyke C
C
Maatiala
Lähtöaika oli
16:37
8501
Vyöhyke C
C
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
16:44
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
16:44
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
16:45
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
16:46
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
16:47
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
16:48
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
16:49
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
16:50
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
16:51
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori K
Lähtöaika oli
16:53
0005
Vyöhyke A
A