This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 70
70
Keskustori
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Harjuniitty
➔
Keskustori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Harjuniitty
Lähtöaika oli
17:52
8598
Vyöhyke C
C
Koppelonkatu
Lähtöaika oli
17:54
8597
Vyöhyke C
C
Avaruudenkatu
Lähtöaika oli
17:54
8595
Vyöhyke C
C
Metsäsepänpuisto
Lähtöaika oli
17:56
8591
Vyöhyke C
C
Torvisienenkatu
Lähtöaika oli
17:56
8589
Vyöhyke C
C
Taka-Lauttala
Lähtöaika oli
17:57
8587
Vyöhyke C
C
Valimokatu
Lähtöaika oli
17:59
8585
Vyöhyke C
C
Puolukkapolku
Lähtöaika oli
17:59
8675
Vyöhyke C
C
Aaroninkorpi
Lähtöaika oli
18:00
8673
Vyöhyke C
C
Myllyhaka
Lähtöaika oli
18:01
8573
Vyöhyke C
C
Villa Silva
Lähtöaika oli
18:02
8571
Vyöhyke C
C
Nokia A
Lähtöaika oli
18:04
8522
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
18:05
8511
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
18:05
8509
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
18:06
8507
Vyöhyke C
C
Nokian kirkko
Lähtöaika oli
18:08
8505
Vyöhyke C
C
Kennonnokka
Lähtöaika oli
18:09
8503
Vyöhyke C
C
Maatiala
Lähtöaika oli
18:11
8501
Vyöhyke C
C
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
18:18
1513
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
18:18
1511
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
18:19
1509
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
18:20
1507
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
18:21
1505
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
18:22
1503
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 19
Lähtöaika oli
18:23
1501
Vyöhyke A
A
Pyynikintori E
Lähtöaika oli
18:23
0029
Vyöhyke A
A
Aleksanterin kirkko
Lähtöaika oli
18:24
0025
Vyöhyke A
A
Keskustori K
Lähtöaika oli
18:26
0005
Vyöhyke A
A