This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 70
70
Harjuniitty
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Keskustori K
➔
Harjuniitty
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Keskustori K
Lähtöaika oli
14:00
0005
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
14:01
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
14:02
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
14:03
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
14:04
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
14:05
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
14:06
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
14:07
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
14:08
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
14:10
1512
Vyöhyke A
A
Maatiala
Lähtöaika oli
14:17
8500
Vyöhyke C
C
Kennonnokka
Lähtöaika oli
14:18
8502
Vyöhyke C
C
Nokian kirkko
Lähtöaika oli
14:20
8504
Vyöhyke C
C
Nokian lukio
Lähtöaika oli
14:21
8506
Vyöhyke C
C
Kylmäojanpuisto
Lähtöaika oli
14:22
8508
Vyöhyke C
C
Tyttölä
Lähtöaika oli
14:23
8510
Vyöhyke C
C
Nokia C
Lähtöaika oli
14:25
8524
Vyöhyke C
C
Villa Silva
Lähtöaika oli
14:26
8570
Vyöhyke C
C
Myllyhaka
Lähtöaika oli
14:27
8572
Vyöhyke C
C
Aaroninkorpi
Lähtöaika oli
14:28
8672
Vyöhyke C
C
Puolukkapolku
Lähtöaika oli
14:29
8674
Vyöhyke C
C
Valimokatu
Lähtöaika oli
14:30
8584
Vyöhyke C
C
Taka-Lauttala
Lähtöaika oli
14:31
8586
Vyöhyke C
C
Torvisienenkatu
Lähtöaika oli
14:33
8588
Vyöhyke C
C
Metsäsepänpuisto
Lähtöaika oli
14:33
8590
Vyöhyke C
C
Avaruudenkatu
Lähtöaika oli
14:35
8594
Vyöhyke C
C
Koppelonkatu
Lähtöaika oli
14:36
8596
Vyöhyke C
C
Harjuniitty
Lähtöaika oli
14:38
8598
Vyöhyke C
C