This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Tesoma
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa F
➔
Tesoma
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
11:40
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
11:40
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
11:41
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
11:42
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
11:43
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
11:45
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
11:46
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
11:48
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
11:49
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
11:49
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
11:50
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
11:51
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
11:52
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
11:54
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
11:55
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
11:55
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
11:57
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
11:58
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
12:00
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
12:03
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
12:06
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
12:09
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
12:11
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
12:12
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
12:14
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
12:15
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
12:16
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
12:18
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
12:19
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
12:20
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
12:21
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
12:23
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
12:24
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
12:25
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
12:26
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
12:27
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
12:28
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
12:29
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
12:30
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
12:31
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
12:33
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
12:34
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
12:35
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
12:36
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
12:37
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
12:38
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
12:39
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
12:39
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
12:40
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
12:41
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
12:41
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
12:43
1592
Vyöhyke B
B