This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa D
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
04:20
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
04:20
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
04:21
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
04:22
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
04:23
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
04:25
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
04:26
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
04:28
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
04:29
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
04:29
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
04:30
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
04:31
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
04:32
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
04:34
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
04:35
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
04:35
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
04:37
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
04:38
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
04:40
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
04:43
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
04:45
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
04:47
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
04:49
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
04:50
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
04:51
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
04:52
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
04:53
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
04:54
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
04:55
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
04:56
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
04:57
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
04:59
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
05:00
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
05:01
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
05:02
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
05:03
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
05:04
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
05:04
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
05:05
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
05:07
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
05:08
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
05:09
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
05:10
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
05:11
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
05:12
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
05:12
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
05:13
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
05:14
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
05:14
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
05:15
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
05:16
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
05:17
1592
Vyöhyke B
B