This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa D
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
04:10
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
04:10
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
04:11
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
04:12
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
04:13
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
04:15
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
04:16
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
04:18
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
04:19
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
04:19
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
04:20
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
04:21
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
04:22
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
04:24
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
04:25
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
04:25
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
04:27
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
04:28
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
04:30
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
04:33
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
04:35
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
04:37
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
04:39
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
04:40
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
04:41
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
04:42
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
04:43
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
04:44
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
04:45
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
04:46
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
04:47
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
04:49
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
04:50
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
04:51
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
04:52
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
04:53
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
04:54
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
04:54
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
04:55
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
04:57
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
04:58
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
04:59
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
05:00
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
05:01
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
05:02
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
05:02
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
05:03
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
05:04
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
05:04
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
05:05
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
05:06
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
05:07
1592
Vyöhyke B
B