This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa D
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
04:50
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
04:50
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
04:51
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
04:52
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
04:53
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
04:55
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
04:56
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
04:58
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
04:59
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
04:59
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
05:00
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
05:01
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
05:02
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
05:04
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
05:05
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
05:05
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
05:07
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
05:08
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
05:10
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
05:13
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
05:15
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
05:17
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
05:19
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
05:20
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
05:21
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
05:22
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
05:23
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
05:24
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
05:25
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
05:26
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
05:27
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
05:29
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
05:30
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
05:31
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
05:32
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
05:33
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
05:34
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
05:34
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
05:35
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
05:37
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
05:38
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
05:39
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
05:40
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
05:41
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
05:42
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
05:42
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
05:43
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
05:44
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
05:44
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
05:45
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
05:46
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
05:47
1592
Vyöhyke B
B