This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa D
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
16:25
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
16:25
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
16:26
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
16:27
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
16:27
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
16:30
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
16:30
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
16:32
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
16:33
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
16:33
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
16:34
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
16:34
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
16:35
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
16:37
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
16:37
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
16:38
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
16:39
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
16:41
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
16:42
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
16:45
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
16:47
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
16:49
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
16:51
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
16:52
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
16:53
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
16:54
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
16:56
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
16:57
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
16:58
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
16:59
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
17:00
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
17:02
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
17:03
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
17:04
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
17:05
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
17:06
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
17:07
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
17:07
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
17:08
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
17:10
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
17:11
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
17:12
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
17:13
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
17:14
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
17:15
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
17:15
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
17:16
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
17:17
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
17:17
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
17:18
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
17:19
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
17:20
1592
Vyöhyke B
B