This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa D
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
07:00
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
07:00
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
07:01
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
07:02
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
07:03
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
07:05
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
07:06
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
07:08
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
07:09
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
07:09
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
07:10
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
07:11
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
07:12
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
07:14
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
07:15
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
07:15
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
07:17
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
07:18
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
07:20
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
07:23
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
07:25
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
07:28
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
07:30
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
07:31
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
07:32
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
07:33
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
07:34
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
07:35
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
07:36
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
07:37
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
07:38
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
07:40
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
07:41
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
07:42
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
07:42
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
07:43
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
07:44
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
07:45
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
07:46
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
07:47
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
07:48
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
07:49
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
07:49
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
07:50
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
07:51
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
07:52
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
07:52
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
07:53
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
07:53
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
07:54
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
07:55
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
07:56
1592
Vyöhyke B
B