This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa D
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
03:45
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
03:45
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
03:46
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
03:47
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
03:47
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
03:50
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
03:50
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
03:52
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
03:53
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
03:53
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
03:54
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
03:55
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
03:56
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
03:58
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
03:58
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
03:59
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
04:00
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
04:02
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
04:03
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
04:06
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
04:08
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
04:10
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
04:12
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
04:13
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
04:14
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
04:14
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
04:15
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
04:16
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
04:17
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
04:18
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
04:19
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
04:20
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
04:20
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
04:21
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
04:22
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
04:23
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
04:23
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
04:24
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
04:25
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
04:26
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
04:27
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
04:28
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
04:28
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
04:29
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
04:30
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
04:31
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
04:31
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
04:32
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
04:32
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
04:33
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
04:34
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
04:35
1592
Vyöhyke B
B