This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa D
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
11:30
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
11:30
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
11:31
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
11:32
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
11:33
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
11:35
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
11:36
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
11:38
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
11:39
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
11:39
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
11:40
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
11:41
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
11:42
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
11:44
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
11:45
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
11:45
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
11:47
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
11:48
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
11:50
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
11:53
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
11:56
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
11:59
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
12:01
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
12:02
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
12:04
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
12:05
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
12:06
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
12:08
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
12:09
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
12:10
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
12:11
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
12:13
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
12:14
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
12:15
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
12:16
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
12:17
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
12:18
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
12:19
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
12:20
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
12:21
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
12:23
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
12:24
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
12:25
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
12:26
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
12:27
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
12:28
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
12:29
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
12:29
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
12:30
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
12:31
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
12:31
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
12:33
1592
Vyöhyke B
B