This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 7
7
Kalkku
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linnainmaa D
➔
Kalkku
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
10:15
5081
Vyöhyke B
B
Linnainmaa A
Lähtöaika oli
10:15
5123
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 43
Lähtöaika oli
10:16
5125
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 27
Lähtöaika oli
10:17
4559
Vyöhyke B
B
Aitolahdentie 17
Lähtöaika oli
10:18
4531
Vyöhyke B
B
Kässälä
Lähtöaika oli
10:20
4529
Vyöhyke A
A
Ristinarkku
Lähtöaika oli
10:21
4527
Vyöhyke A
A
Alasniitynkatu
Lähtöaika oli
10:23
4419
Vyöhyke A
A
Janka
Lähtöaika oli
10:24
4421
Vyöhyke A
A
Monttilanpolku
Lähtöaika oli
10:24
4581
Vyöhyke A
A
Jankanraitti
Lähtöaika oli
10:25
4583
Vyöhyke A
A
Irjalankatu
Lähtöaika oli
10:26
4523
Vyöhyke A
A
Sammon valtatie
Lähtöaika oli
10:27
4521
Vyöhyke A
A
Uusikylä
Lähtöaika oli
10:29
4519
Vyöhyke A
A
Hakametsä E
Lähtöaika oli
10:30
4517
Vyöhyke A
A
Hakametsä D
Lähtöaika oli
10:30
4509
Vyöhyke A
A
Sarvijaakonkatu 19
Lähtöaika oli
10:32
4511
Vyöhyke A
A
Takojankatu 5
Lähtöaika oli
10:33
4513
Vyöhyke A
A
Tarkonpuisto
Lähtöaika oli
10:35
4001
Vyöhyke A
A
Yliopisto A
Lähtöaika oli
10:38
0564
Vyöhyke A
A
Sorin aukio C
Lähtöaika oli
10:40
0569
Vyöhyke A
A
Koskipuisto C
Lähtöaika oli
10:43
0519
Vyöhyke A
A
Keskustori C
Lähtöaika oli
10:45
0035
Vyöhyke A
A
Metso
Lähtöaika oli
10:46
0024
Vyöhyke A
A
Pyynikintori D
Lähtöaika oli
10:47
0028
Vyöhyke A
A
Pirkankatu 24
Lähtöaika oli
10:48
1500
Vyöhyke A
A
Tipotie
Lähtöaika oli
10:50
1502
Vyöhyke A
A
Rajaportti
Lähtöaika oli
10:51
1504
Vyöhyke A
A
Pulteri
Lähtöaika oli
10:52
1506
Vyöhyke A
A
Ahjola
Lähtöaika oli
10:53
1508
Vyöhyke A
A
Pispalantori
Lähtöaika oli
10:54
1510
Vyöhyke A
A
Hyhkynkatu
Lähtöaika oli
10:56
1512
Vyöhyke A
A
Haapalinna
Lähtöaika oli
10:57
1514
Vyöhyke B
B
Epilä
Lähtöaika oli
10:58
1518
Vyöhyke B
B
Pispalan vt 138
Lähtöaika oli
10:59
1520
Vyöhyke B
B
Winterin alue
Lähtöaika oli
11:00
1522
Vyöhyke B
B
Kaarila
Lähtöaika oli
11:01
1524
Vyöhyke B
B
Nokiantie 36
Lähtöaika oli
11:02
1526
Vyöhyke B
B
Tesoman vt 26
Lähtöaika oli
11:03
1528
Vyöhyke B
B
Kokkolankatu
Lähtöaika oli
11:04
1530
Vyöhyke B
B
Tesoma B
Lähtöaika oli
11:06
1532
Vyöhyke B
B
Tesomajärvenkatu
Lähtöaika oli
11:07
1534
Vyöhyke B
B
Tesomankatu
Lähtöaika oli
11:08
1536
Vyöhyke B
B
Leirikatu
Lähtöaika oli
11:09
1730
Vyöhyke B
B
Juoksuhaudankatu
Lähtöaika oli
11:10
1732
Vyöhyke B
B
Kalkunvuorenkatu 3
Lähtöaika oli
11:11
1734
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu
Lähtöaika oli
11:12
1580
Vyöhyke B
B
Ristaniitynkatu 13
Lähtöaika oli
11:12
1582
Vyöhyke B
B
Pitkäniemenkatu
Lähtöaika oli
11:13
1584
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 17
Lähtöaika oli
11:14
1586
Vyöhyke B
B
Kalkun viertotie 20
Lähtöaika oli
11:14
1588
Vyöhyke B
B
Kalkku
Lähtöaika oli
11:16
1592
Vyöhyke B
B