This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Länsi-Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Vatiala
➔
Länsi-Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Vatiala
Lähtöaika oli
16:20
4600
Vyöhyke B
B
Vällintie
Lähtöaika oli
16:21
8171
Vyöhyke B
B
Sudenkorennontie
Lähtöaika oli
16:22
8149
Vyöhyke B
B
Vatialan koulu
Lähtöaika oli
16:23
8147
Vyöhyke B
B
Nattari
Lähtöaika oli
16:24
8145
Vyöhyke B
B
Iivarintie
Lähtöaika oli
16:24
8143
Vyöhyke B
B
Mannakorpi
Lähtöaika oli
16:25
8141
Vyöhyke B
B
Kiveliönkatu
Lähtöaika oli
16:26
4555
Vyöhyke B
B
Orimuskatu
Lähtöaika oli
16:26
4552
Vyöhyke B
B
Orelmankatu
Lähtöaika oli
16:26
4589
Vyöhyke B
B
Raudikonkatu
Lähtöaika oli
16:28
4551
Vyöhyke B
B
Hussankatu
Lähtöaika oli
16:28
4571
Vyöhyke B
B
Leinolan koulu
Lähtöaika oli
16:29
4573
Vyöhyke B
B
Aitoniitynkatu
Lähtöaika oli
16:30
5143
Vyöhyke B
B
Tuluskatu
Lähtöaika oli
16:31
5145
Vyöhyke B
B
Mäentakusenkatu
Lähtöaika oli
16:32
4563
Vyöhyke B
B
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
16:33
5081
Vyöhyke B
B
Niihamankatu P
Lähtöaika oli
16:34
5119
Vyöhyke A
A
Teiskontie 61
Lähtöaika oli
16:35
5117
Vyöhyke A
A
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
16:37
5043
Vyöhyke A
A
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
16:38
5041
Vyöhyke A
A
Hoitokoti
Lähtöaika oli
16:39
5039
Vyöhyke A
A
TAYS C
Lähtöaika oli
16:40
5007
Vyöhyke A
A
TAMK
Lähtöaika oli
16:40
5005
Vyöhyke A
A
Hippos C
Lähtöaika oli
16:41
5003
Vyöhyke A
A
Sammonaukio C
Lähtöaika oli
16:43
5149
Vyöhyke A
A
Sorsapuisto
Lähtöaika oli
16:45
0511
Vyöhyke A
A
Rautatieasema C
Lähtöaika oli
16:48
0505
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
16:50
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:51
0522
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
16:51
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
16:53
3500
Vyöhyke A
A
Iidesranta
Lähtöaika oli
16:54
3502
Vyöhyke A
A
Kuikankatu
Lähtöaika oli
16:55
3504
Vyöhyke A
A
Tiirantaival
Lähtöaika oli
16:57
3508
Vyöhyke A
A
Järvensivun koulu
Lähtöaika oli
16:58
3510
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
16:59
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
17:01
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
17:01
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
17:02
4016
Vyöhyke A
A
Nuijatie
Lähtöaika oli
17:05
3548
Vyöhyke A
A
Lukonmäenkatu
Lähtöaika oli
17:07
3588
Vyöhyke B
B
Kierikankatu
Lähtöaika oli
17:08
3560
Vyöhyke B
B
Hepolamminkatu 5
Lähtöaika oli
17:09
3568
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu
Lähtöaika oli
17:10
3570
Vyöhyke B
B
Opiskelija D
Lähtöaika oli
17:11
3724
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
17:12
3699
Vyöhyke B
B
Sähkökatu
Lähtöaika oli
17:13
3526
Vyöhyke B
B
Ahvenisraitti
Lähtöaika oli
17:14
3528
Vyöhyke B
B
Teekkarinkatu
Lähtöaika oli
17:14
3530
Vyöhyke B
B
Länsi-Hervanta
Lähtöaika oli
17:16
3598
Vyöhyke B
B