This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Länsi-Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Vatiala
➔
Länsi-Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Vatiala
Lähtöaika oli
06:05
4600
Vyöhyke B
B
Vällintie
Lähtöaika oli
06:06
8171
Vyöhyke B
B
Sudenkorennontie
Lähtöaika oli
06:07
8149
Vyöhyke B
B
Vatialan koulu
Lähtöaika oli
06:09
8147
Vyöhyke B
B
Nattari
Lähtöaika oli
06:09
8145
Vyöhyke B
B
Iivarintie
Lähtöaika oli
06:10
8143
Vyöhyke B
B
Mannakorpi
Lähtöaika oli
06:11
8141
Vyöhyke B
B
Kiveliönkatu
Lähtöaika oli
06:12
4555
Vyöhyke B
B
Orimuskatu
Lähtöaika oli
06:12
4552
Vyöhyke B
B
Orelmankatu
Lähtöaika oli
06:13
4589
Vyöhyke B
B
Raudikonkatu
Lähtöaika oli
06:14
4551
Vyöhyke B
B
Hussankatu
Lähtöaika oli
06:15
4571
Vyöhyke B
B
Leinolan koulu
Lähtöaika oli
06:16
4573
Vyöhyke B
B
Aitoniitynkatu
Lähtöaika oli
06:17
5143
Vyöhyke B
B
Tuluskatu
Lähtöaika oli
06:18
5145
Vyöhyke B
B
Mäentakusenkatu
Lähtöaika oli
06:19
4563
Vyöhyke B
B
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
06:20
5081
Vyöhyke B
B
Niihamankatu P
Lähtöaika oli
06:21
5119
Vyöhyke A
A
Teiskontie 61
Lähtöaika oli
06:22
5117
Vyöhyke A
A
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
06:24
5043
Vyöhyke A
A
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
06:25
5041
Vyöhyke A
A
Hoitokoti
Lähtöaika oli
06:26
5039
Vyöhyke A
A
TAYS C
Lähtöaika oli
06:27
5007
Vyöhyke A
A
TAMK
Lähtöaika oli
06:27
5005
Vyöhyke A
A
Hippos C
Lähtöaika oli
06:28
5003
Vyöhyke A
A
Sammonaukio C
Lähtöaika oli
06:30
5149
Vyöhyke A
A
Sorsapuisto
Lähtöaika oli
06:32
0511
Vyöhyke A
A
Rautatieasema C
Lähtöaika oli
06:35
0505
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
06:37
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:38
0522
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
06:38
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
06:40
3500
Vyöhyke A
A
Iidesranta
Lähtöaika oli
06:41
3502
Vyöhyke A
A
Kuikankatu
Lähtöaika oli
06:42
3504
Vyöhyke A
A
Tiirantaival
Lähtöaika oli
06:44
3508
Vyöhyke A
A
Järvensivun koulu
Lähtöaika oli
06:45
3510
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
06:46
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
06:48
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
06:48
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
06:49
4016
Vyöhyke A
A
Nuijatie
Lähtöaika oli
06:51
3548
Vyöhyke A
A
Lukonmäenkatu
Lähtöaika oli
06:53
3588
Vyöhyke B
B
Kierikankatu
Lähtöaika oli
06:54
3560
Vyöhyke B
B
Hepolamminkatu 5
Lähtöaika oli
06:56
3568
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu
Lähtöaika oli
06:56
3570
Vyöhyke B
B
Opiskelija D
Lähtöaika oli
06:58
3724
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
06:59
3699
Vyöhyke B
B
Sähkökatu
Lähtöaika oli
07:00
3526
Vyöhyke B
B
Ahvenisraitti
Lähtöaika oli
07:01
3528
Vyöhyke B
B
Teekkarinkatu
Lähtöaika oli
07:01
3530
Vyöhyke B
B
Länsi-Hervanta
Lähtöaika oli
07:03
3598
Vyöhyke B
B