This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Länsi-Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Vatiala
➔
Länsi-Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Vatiala
Lähtöaika oli
18:10
4600
Vyöhyke B
B
Vällintie
Lähtöaika oli
18:11
8171
Vyöhyke B
B
Sudenkorennontie
Lähtöaika oli
18:12
8149
Vyöhyke B
B
Vatialan koulu
Lähtöaika oli
18:13
8147
Vyöhyke B
B
Nattari
Lähtöaika oli
18:14
8145
Vyöhyke B
B
Iivarintie
Lähtöaika oli
18:14
8143
Vyöhyke B
B
Mannakorpi
Lähtöaika oli
18:15
8141
Vyöhyke B
B
Kiveliönkatu
Lähtöaika oli
18:16
4555
Vyöhyke B
B
Orimuskatu
Lähtöaika oli
18:16
4552
Vyöhyke B
B
Orelmankatu
Lähtöaika oli
18:16
4589
Vyöhyke B
B
Raudikonkatu
Lähtöaika oli
18:18
4551
Vyöhyke B
B
Hussankatu
Lähtöaika oli
18:18
4571
Vyöhyke B
B
Leinolan koulu
Lähtöaika oli
18:19
4573
Vyöhyke B
B
Aitoniitynkatu
Lähtöaika oli
18:20
5143
Vyöhyke B
B
Tuluskatu
Lähtöaika oli
18:21
5145
Vyöhyke B
B
Mäentakusenkatu
Lähtöaika oli
18:22
4563
Vyöhyke B
B
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
18:23
5081
Vyöhyke B
B
Niihamankatu P
Lähtöaika oli
18:24
5119
Vyöhyke A
A
Teiskontie 61
Lähtöaika oli
18:25
5117
Vyöhyke A
A
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
18:27
5043
Vyöhyke A
A
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
18:28
5041
Vyöhyke A
A
Hoitokoti
Lähtöaika oli
18:29
5039
Vyöhyke A
A
TAYS C
Lähtöaika oli
18:30
5007
Vyöhyke A
A
TAMK
Lähtöaika oli
18:30
5005
Vyöhyke A
A
Hippos C
Lähtöaika oli
18:31
5003
Vyöhyke A
A
Sammonaukio C
Lähtöaika oli
18:33
5149
Vyöhyke A
A
Sorsapuisto
Lähtöaika oli
18:35
0511
Vyöhyke A
A
Rautatieasema C
Lähtöaika oli
18:38
0505
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
18:40
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
18:41
0522
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
18:41
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
18:43
3500
Vyöhyke A
A
Iidesranta
Lähtöaika oli
18:44
3502
Vyöhyke A
A
Kuikankatu
Lähtöaika oli
18:45
3504
Vyöhyke A
A
Tiirantaival
Lähtöaika oli
18:47
3508
Vyöhyke A
A
Järvensivun koulu
Lähtöaika oli
18:48
3510
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
18:49
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
18:51
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
18:51
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
18:52
4016
Vyöhyke A
A
Nuijatie
Lähtöaika oli
18:55
3548
Vyöhyke A
A
Lukonmäenkatu
Lähtöaika oli
18:57
3588
Vyöhyke B
B
Kierikankatu
Lähtöaika oli
18:58
3560
Vyöhyke B
B
Hepolamminkatu 5
Lähtöaika oli
18:59
3568
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu
Lähtöaika oli
19:00
3570
Vyöhyke B
B
Opiskelija D
Lähtöaika oli
19:01
3724
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
19:02
3699
Vyöhyke B
B
Sähkökatu
Lähtöaika oli
19:03
3526
Vyöhyke B
B
Ahvenisraitti
Lähtöaika oli
19:04
3528
Vyöhyke B
B
Teekkarinkatu
Lähtöaika oli
19:04
3530
Vyöhyke B
B
Länsi-Hervanta
Lähtöaika oli
19:06
3598
Vyöhyke B
B