This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Länsi-Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Vatiala
➔
Länsi-Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Vatiala
Lähtöaika oli
13:35
4600
Vyöhyke B
B
Vällintie
Lähtöaika oli
13:36
8171
Vyöhyke B
B
Sudenkorennontie
Lähtöaika oli
13:37
8149
Vyöhyke B
B
Vatialan koulu
Lähtöaika oli
13:39
8147
Vyöhyke B
B
Nattari
Lähtöaika oli
13:39
8145
Vyöhyke B
B
Iivarintie
Lähtöaika oli
13:40
8143
Vyöhyke B
B
Mannakorpi
Lähtöaika oli
13:41
8141
Vyöhyke B
B
Kiveliönkatu
Lähtöaika oli
13:42
4555
Vyöhyke B
B
Orimuskatu
Lähtöaika oli
13:42
4552
Vyöhyke B
B
Orelmankatu
Lähtöaika oli
13:43
4589
Vyöhyke B
B
Raudikonkatu
Lähtöaika oli
13:44
4551
Vyöhyke B
B
Hussankatu
Lähtöaika oli
13:45
4571
Vyöhyke B
B
Leinolan koulu
Lähtöaika oli
13:46
4573
Vyöhyke B
B
Aitoniitynkatu
Lähtöaika oli
13:47
5143
Vyöhyke B
B
Tuluskatu
Lähtöaika oli
13:48
5145
Vyöhyke B
B
Mäentakusenkatu
Lähtöaika oli
13:49
4563
Vyöhyke B
B
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
13:50
5081
Vyöhyke B
B
Niihamankatu P
Lähtöaika oli
13:51
5119
Vyöhyke A
A
Teiskontie 61
Lähtöaika oli
13:53
5117
Vyöhyke A
A
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
13:54
5043
Vyöhyke A
A
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
13:55
5041
Vyöhyke A
A
Hoitokoti
Lähtöaika oli
13:56
5039
Vyöhyke A
A
TAYS C
Lähtöaika oli
13:58
5007
Vyöhyke A
A
TAMK
Lähtöaika oli
13:59
5005
Vyöhyke A
A
Hippos C
Lähtöaika oli
14:00
5003
Vyöhyke A
A
Sammonaukio C
Lähtöaika oli
14:02
5149
Vyöhyke A
A
Sorsapuisto
Lähtöaika oli
14:04
0511
Vyöhyke A
A
Rautatieasema C
Lähtöaika oli
14:07
0505
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
14:09
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
14:10
0522
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
14:10
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
14:12
3500
Vyöhyke A
A
Iidesranta
Lähtöaika oli
14:13
3502
Vyöhyke A
A
Kuikankatu
Lähtöaika oli
14:14
3504
Vyöhyke A
A
Tiirantaival
Lähtöaika oli
14:16
3508
Vyöhyke A
A
Järvensivun koulu
Lähtöaika oli
14:17
3510
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
14:18
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
14:20
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
14:20
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
14:21
4016
Vyöhyke A
A
Nuijatie
Lähtöaika oli
14:24
3548
Vyöhyke A
A
Lukonmäenkatu
Lähtöaika oli
14:26
3588
Vyöhyke B
B
Kierikankatu
Lähtöaika oli
14:27
3560
Vyöhyke B
B
Hepolamminkatu 5
Lähtöaika oli
14:29
3568
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu
Lähtöaika oli
14:29
3570
Vyöhyke B
B
Opiskelija D
Lähtöaika oli
14:31
3724
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
14:32
3699
Vyöhyke B
B
Sähkökatu
Lähtöaika oli
14:33
3526
Vyöhyke B
B
Ahvenisraitti
Lähtöaika oli
14:34
3528
Vyöhyke B
B
Teekkarinkatu
Lähtöaika oli
14:34
3530
Vyöhyke B
B
Länsi-Hervanta
Lähtöaika oli
14:36
3598
Vyöhyke B
B