This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 6
6
Länsi-Hervanta
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Vatiala
➔
Länsi-Hervanta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Vatiala
Lähtöaika oli
11:20
4600
Vyöhyke B
B
Vällintie
Lähtöaika oli
11:21
8171
Vyöhyke B
B
Sudenkorennontie
Lähtöaika oli
11:22
8149
Vyöhyke B
B
Vatialan koulu
Lähtöaika oli
11:24
8147
Vyöhyke B
B
Nattari
Lähtöaika oli
11:24
8145
Vyöhyke B
B
Iivarintie
Lähtöaika oli
11:25
8143
Vyöhyke B
B
Mannakorpi
Lähtöaika oli
11:26
8141
Vyöhyke B
B
Kiveliönkatu
Lähtöaika oli
11:27
4555
Vyöhyke B
B
Orimuskatu
Lähtöaika oli
11:27
4552
Vyöhyke B
B
Orelmankatu
Lähtöaika oli
11:28
4589
Vyöhyke B
B
Raudikonkatu
Lähtöaika oli
11:29
4551
Vyöhyke B
B
Hussankatu
Lähtöaika oli
11:30
4571
Vyöhyke B
B
Leinolan koulu
Lähtöaika oli
11:31
4573
Vyöhyke B
B
Aitoniitynkatu
Lähtöaika oli
11:32
5143
Vyöhyke B
B
Tuluskatu
Lähtöaika oli
11:33
5145
Vyöhyke B
B
Mäentakusenkatu
Lähtöaika oli
11:34
4563
Vyöhyke B
B
Linnainmaa D
Lähtöaika oli
11:35
5081
Vyöhyke B
B
Niihamankatu P
Lähtöaika oli
11:36
5119
Vyöhyke A
A
Teiskontie 61
Lähtöaika oli
11:38
5117
Vyöhyke A
A
Tenniskeskus
Lähtöaika oli
11:39
5043
Vyöhyke A
A
Ali-Huikkaantie
Lähtöaika oli
11:40
5041
Vyöhyke A
A
Hoitokoti
Lähtöaika oli
11:41
5039
Vyöhyke A
A
TAYS C
Lähtöaika oli
11:43
5007
Vyöhyke A
A
TAMK
Lähtöaika oli
11:44
5005
Vyöhyke A
A
Hippos C
Lähtöaika oli
11:45
5003
Vyöhyke A
A
Sammonaukio C
Lähtöaika oli
11:47
5149
Vyöhyke A
A
Sorsapuisto
Lähtöaika oli
11:49
0511
Vyöhyke A
A
Rautatieasema C
Lähtöaika oli
11:52
0505
Vyöhyke A
A
Koskipuisto D
Lähtöaika oli
11:54
0518
Vyöhyke A
A
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
11:55
0522
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
11:55
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
11:57
3500
Vyöhyke A
A
Iidesranta
Lähtöaika oli
11:58
3502
Vyöhyke A
A
Kuikankatu
Lähtöaika oli
11:59
3504
Vyöhyke A
A
Tiirantaival
Lähtöaika oli
12:01
3508
Vyöhyke A
A
Järvensivun koulu
Lähtöaika oli
12:02
3510
Vyöhyke A
A
Vuohensilta
Lähtöaika oli
12:03
4010
Vyöhyke A
A
Messukylänkatu
Lähtöaika oli
12:05
4012
Vyöhyke A
A
Aakkula
Lähtöaika oli
12:05
4014
Vyöhyke A
A
Kivikirkko
Lähtöaika oli
12:06
4016
Vyöhyke A
A
Nuijatie
Lähtöaika oli
12:09
3548
Vyöhyke A
A
Lukonmäenkatu
Lähtöaika oli
12:11
3588
Vyöhyke B
B
Kierikankatu
Lähtöaika oli
12:12
3560
Vyöhyke B
B
Hepolamminkatu 5
Lähtöaika oli
12:14
3568
Vyöhyke B
B
Tieteenkatu
Lähtöaika oli
12:14
3570
Vyöhyke B
B
Opiskelija D
Lähtöaika oli
12:16
3724
Vyöhyke B
B
Hervantakeskus F
Lähtöaika oli
12:17
3699
Vyöhyke B
B
Sähkökatu
Lähtöaika oli
12:18
3526
Vyöhyke B
B
Ahvenisraitti
Lähtöaika oli
12:19
3528
Vyöhyke B
B
Teekkarinkatu
Lähtöaika oli
12:19
3530
Vyöhyke B
B
Länsi-Hervanta
Lähtöaika oli
12:21
3598
Vyöhyke B
B