This page requires JavaScript to run.
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Bussi 55
55
Vesilahti Narva
Nyssen reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Linja-autoasema
➔
Vesilahti Narva
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:05
0521
Vyöhyke A
A
Tampereen valtatie
Lähtöaika oli
12:06
0524
Vyöhyke A
A
Viinikan liittymä
Lähtöaika oli
12:07
3000
Vyöhyke A
A
Kuokkamaantie
Lähtöaika oli
12:10
3002
Vyöhyke A
A
Sääksjärvi etl 38 E
Lähtöaika oli
12:16
7806
Vyöhyke B
B
Ideapark mt 130
Lähtöaika oli
12:24
7804
Vyöhyke C
C
Ideapark
Lähtöaika oli
12:25
7802
Vyöhyke C
C
Saikantie
Lähtöaika oli
12:28
7800
Vyöhyke C
C
Moisionjoki
Lähtöaika oli
12:30
7542
Vyöhyke C
C
Moision koulu
Lähtöaika oli
12:31
7544
Vyöhyke C
C
Hakkari
Lähtöaika oli
12:33
7548
Vyöhyke C
C
Kuokkala
Lähtöaika oli
12:35
7550
Vyöhyke C
C
Majauslahti
Lähtöaika oli
12:36
7552
Vyöhyke C
C
Harakkala
Lähtöaika oli
12:37
7554
Vyöhyke C
C
Työväentalo
Lähtöaika oli
12:37
7556
Vyöhyke C
C
Terveyskeskus
Lähtöaika oli
12:38
7558
Vyöhyke C
C
Lemponkatu
Lähtöaika oli
12:39
7574
Vyöhyke C
C
Lempäälä
Lähtöaika oli
12:40
7576
Vyöhyke C
C
Manttaalitalo L
Lähtöaika oli
12:40
7578
Vyöhyke C
C
Kuokatinmäki
Lähtöaika oli
12:41
7562
Vyöhyke C
C
Kanava
Lähtöaika oli
12:42
7564
Vyöhyke C
C
Sulkola
Lähtöaika oli
12:43
7566
Vyöhyke C
C
Vesilahti th
Lähtöaika oli
12:45
7600
Vyöhyke C
C
Lomamökit
Lähtöaika oli
12:46
7602
Vyöhyke C
C
Toutosentie
Lähtöaika oli
12:46
7604
Vyöhyke C
C
Päivääniemi
Lähtöaika oli
12:48
7606
Vyöhyke C
C
Priikoolinnokka
Lähtöaika oli
12:48
7608
Vyöhyke C
C
Koirainmäki
Lähtöaika oli
12:50
7610
Vyöhyke C
C
Kaustala
Lähtöaika oli
12:52
7612
Vyöhyke C
C
Kesontie
Lähtöaika oli
12:52
7614
Vyöhyke C
C
Kirkonkylän koulu
Lähtöaika oli
12:53
7616
Vyöhyke C
C
Tapolantie
Lähtöaika oli
12:54
7618
Vyöhyke C
C
Kirkkolahdentie
Lähtöaika oli
12:54
7620
Vyöhyke C
C
Vesilahden kirkko
Lähtöaika oli
12:55
7622
Vyöhyke C
C
Vesilahti
Lähtöaika oli
12:56
7625
Vyöhyke C
C